Lajme

KFOR-i njofton se ka biseduar me palët për ndërprerje të protestave...

KFOR-i ka njoftuar se ka marrë hapa të mëtutjeshëm në terren, duke i shtuar patrullimet përgjatë rrugëve kryesore të prekura nga bllokimet...

Situata në veri, Kosova dhe Serbia pajtohen për takim në Bruksel...

Një zëdhënës i Ambasadës së SHBA-së në Prishtinë, ka konfirmuar ekskluzivisht për Gazetën Express se gjatë kesaj jave do të ketë takim...

Bota

sport

Milani raporton humbje prej 96.4 milionë euro, dyfish më pak se vitin e kaluar

Milani ka bërë përmirësime të dukshme financiare në krahasim me vitin paraprak financiar, ashtu që në këtë vit 2020/2021 kanë raportuar humbje...

Barça heq dorë nga apelimi, Koeman nuk do të jetë në stol ndaj Atleticos

Ronald Koeman nuk do të jetë në stolin e Barcelonës, këtë të shtunë, kundër Atleticos së Madridit. Jo sepse trajneri holandez i...

Oleksandr Usyk thotë se Anthony Joshua nuk ishte kundërshtari më i vështirë në karrierën...

34-vjeçari ukrainas, Oleksandr Usyk beson meçi i tij me Anthony Joshuan nuk ishte më i vështiri në karrierën e tij.

Messi i kthehet stërvitjeve, i gatshëm për Manchester Cityn

Sulmuesi Lionel Messi ishte në gjendje të bëjë stërvitje normale me lojtarët e PSG-së para ndeshjes së radhës. Ky...

Na Ndiqni

3,705FansLike

Lajmet e fundit

- Advertisement -

Intervista

Forum

- Advertisement -

Showbizz

Life/Tech