Pamje nga grabitja me thikë në institucionin mikrofinanciar në Prishtinë

Një grabitje me thikë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në një institucion mikrofinanciar në Prishtinë.

Grabitja, sipas Policisë, u krye nga një person i vetëm.

Gazeta Sinjali ka siguruar videon ekskluzive nga momenti i grabitjes, ku shihet një person i veshur me jakne të zezë dhe një kapele ngjyrë hiri.

I dyshuari shihet derisa nxjerrë thikën nga xhepi dhe hyn në zyrë.