Djalë apo vajzë? Zbulohet gjinia e bebes së Ermirës e Arianit

Reperi kosovar Arian Agushi, i njohur në publik si Gold AG dhe bashkëshortja e tij Ermira, po bëhen prindër për herë të dytë.

Lajmin e ka konfirmuar vetë Goldi dje në një paraqitje në televizionin publik.

Dyshimet lindën javë më parë, kur ai dhe Ermira morën pjesë në dasmën e Robin Krasniqit. Atëbotë reperi nuk e pranoi zhvillimin duke preferuar të mos e komentojë.

Foshnja pritet të vijë në jetë në fund të muajit shtator.

Ndërkaq, tash është zbuluar gjinia.

Ermira pret një tjetër djalë, vëlla për Guerilin./Prive.al