Maya tregon bukurinë e saj natyrale në Instagram me foto pa grim

Maya Jama ka treguar belin e saj të hollë në atlete rozë derisa është parë duke bërë selfie dhe makeup fotografi

Maya Jama edhe njëherë është në qendër të vëmendjes në Instagram derisa ka treguar me disa foto të reja asetet e saj.

Prezantuesja 27 vjeçare ka pasur të veshur veshje sportivë dhe një bluzë të shkurtër rozë derisa pozon seksi para pasqyrës në banjë.

Maya ka treguar kështu bukurinë e saj natyrale pa bërë grim, derisa bruneta edhe njëherë ka treguar se sa seksi është ajo, kurse në disa fotografi ajo ka bërë edhe humor duke ndryshuar ato me animacione të ndryshme që i posedojnë rrjetet sociale. /GazetaExpress/