Oriola ‘bombardon’ sërish me linjat trupore

Oriola Marashi është një nga modelet më të bukura shqiptare, e cila vazhdimisht sjell imazhe dhe video provokuese, ku shfaq linjat joshëse.

Edhe në paraqitjen e saj të fundit, Oriola ka ekspozuar format në një veshje me plot stil.

Ajo shihet teksa pozon me një veshje mjaft interesante.