Lajme

RrGK kundërshton shkarkimin e Kryetares së KQZ-së

Rrjeti i Grave të Kosovës (RrGK) përmes këtij reagimi bashkohet me organizatat e tjera të shoqërisë civile për ta kundërshtuar vendimin e...

Këshill Nacional për serbët, Vuçiq: Nuk dija nëse duhet të qeshja...

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se pala kosovare në takimin e sotëm në Bruksel në vend të Asociacionit I ka...

Bota

sport

Finalja para finales, Francë-Gjermani sonte nga ora 21:00

Franca dhe Gjermania zhvillojnë derbin mes tyre në Grupin F në kuadër të Kampionatit Evropian. Ndeshja që fillon në...

Shumë raste asnjë gol, Spanja e Suedia ndajnë pikët

Spanja dhe Suedia i kanë ndarë pikët në takimin e Grupit E në kuadër të Euro 2020, pasi ndeshja përfundoi pa gola.

Shearer: Nuk e kuptoj se si Morata nuk arriti të shënonte nga këtu

Alan Shearer është befasuar nga pjesa e parë që Spanja e zhvilloi me Suedinë, më saktësisht me Alvaro Moratan.

Patrick Schick shënon gol të çmendur nga mesi i fushës në ndeshjen Çeki-Skoci

Patrick Shick ka shënuar golin më të bukur deri më tani në këtë Kampionat Evropian. Republika e Çekisë është...

Na Ndiqni

2,160FansLike

Lajmet e fundit

- Advertisement -

Intervista

Forum

- Advertisement -

Showbizz

Life/Tech